Oddělení genetiky a molekulární biologie

Oddělení genetiky a molekulární biologie tvoří šest laboratoří, které svým výzkumem zasahují do různých oblastí genetiky a molekulární biologie.

Zajišťujeme výuku v bakalářském (programy Lékařská genetika a molekulární diagnostika, Experimentální a molekulární biologie), magisterském (programy Bioanalytická laboratorní diagnostika ve zdravotnictví – Lékařská genetika a molekulární diagnostika, Molekulární biologie a genetika, Biologie člověka, Buněčná biologie) i doktorském (program Molekulární a buněčná biologie a genetika) stupni studia.

Vedle uvedených výukových aktivit se snažíme také o další vzdělávání pedagogů na středních školách prostřednictvím Kurzu pro středoškolské pedagogy.

doc. RNDr. Petr Kuglík, CSc.

Vedoucí Oddělení genetiky a molekulární biologie

e‑mail:

Webové stránky oddělení