Borrelióza - Poznatky z veterinární a humánní medicíny

8. 6. 2020

V ČR jsou každoročně hlášeny tisíce případů pacientů s lymeskou borreliózou. Aktuální poznatky poukazují na náročnost a složitost problematiky spojené s tímto onemocněním.

V rámci akce Borrelióza - Poznatky z veterinární a humánní medicíny Vám odborníci nabídnou
informace o mnoha zajímavých tématech, která se borreliózy týkají. Těšit se můžete na Doc. Alenu Žákovskou (MU), Dr. Petra Dymáčka (Borelioza CZ), Dr. Jiřího Nepeřeného (Bioveta), Dr. Pavla Schánilce (VFU) a další. Organizátoři nabízí i možnost spolupráce a prozradí i mnohem více.

Akce proběhne 29. září 2020 ve 14:00, Univerzitní kampus Brno-Bohunice, A11/306.

Prosíme o registraci do 21. 9. na mailu helanej@sci.muni.cz (Helena Nejezchlebová)