Business Research Forum 2021

Centrum pro transfer technologií (CTT) si Vás dovoluje srdečně pozvat na čtvrtý ročník akce Veletrh příležitostí ke spolupráci - Business Research Forum 2021, jedniečnou platformu umožňující prezentaci Vašeho pracoviště s možností navázání další spolupráce.

27. 8. 2021

Organizátoři z CTT si Vás dovolují pozvat k účasti na již tradiční akci Business Research Forum (11. 11. 2021 v prostorách CEITEC), kde můžete opět nabídnout pestrou paletu možností spolupráce. BRF je tu pro Vás, Vaše pracoviště a pracovní skupiny. Organizátoři věří, že se opět společně podaří uspořádat zdařilou a přínosnou akci. Podrobnosti o BRF budou zveřejňovány na webu www.ctt.muni.cz a na sociálních sítích. Účast na akci je zdarma.

I letos bude příležitost prezentovat Vaše pracoviště/pracovní skupiny a možnosti spolupráce na známých platformách:

VELETRH

Stánky v atriu po celou dobu akce vytvoří „veletrh“ příležitostí ke spolupráci s ukázkami projektů, technologií a výzkumných kapacit s nabídkou pro využití v praxi. Je možno se prezentovat formou posteru, letáků, či dalších exponátů dle Vašeho výběru a individuální domluvy. Prosíme zájemce o nahlášení zájmu do 5. září.

KATALOG (v tištěné a elektronické verzi)

Obsah bude vycházet z katalogu BRF 2019 (k náhledu zde: https://www.ctt.muni.cz/media/3136068/brf_katalog_2019_web_opr.pdf). Zájemce o zahrnutí do katalogu prosíme o vyjádření zájmu do 5. září. Vlastní příspěvek (text, foto) bude třeba připravit do konce září.

PREZENTACE NA LED STĚNĚ

I letos bude za podiem instalována led stěna, na které se bude promítat smyčka obrázků a videí z MUNI. Máte-li zájem o tento typ prezentace, zašlete prosím do 31. října max. 10 fotografií nebo 30 vteřin videa (v maximálním možném rozlišení – video v HD, fotky rozlišení 300 dpi), které organizátoři mohou opatřit logem pracoviště a následně je do smyčky zařadit.

Organizátoři prosí všechny zájemce o nahlášení zájmu na mail helanej@sci.muni.cz, a to ve výše uvedených termínech.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info