Foresight a jeho použití v Life sciences

Srdečně vás zveme na školení, které vás seznámí s problematikou foresight, tedy s nástrojem umožňujícím systematické uvažování o variantách budoucího možného vývoje.

20. 7. 2020

Svým charakterem foresight představuje nástroj umožňující lepší pochopení komplexních vztahů, které se mohou výrazněji projevit za horizontem běžného plánování. Srdečně zveme na školení, které Vás blíže seznámí s tímto užitečným nástrojem. Školení proběhne 8. září 2020 v budově UKB (A11/333).

Lektoři:

Michal Pazour, vedoucí oddělení strategických studií v Technologickém centru AV ČR

Aleš Vlk, ředitel neziskového think tanku TERI (TERTIARY EDUCATION & RESEARCH INSTITUTE), ve společnosti alevia má na starosti workshopy a semináře v oblasti rozvoje lidských zdrojů, vzdělávání, psolupráce VŠ s aplikační sférou, technologického transferu, výzkumu a vývoje atd.

Pokud Vás pozvánka zaujala, registrujte se prosím do 1. 9. 2020 na e-mailu helanej@sci.muni.cz (Helena Nejezchlebová).