Nová výzva TAČR GAMA 2

Centrum pro transfer technologií (CTT) vyhlašuje Výzvu č. 062021 na podporu zvýšení aplikačního potenciálu výsledků výzkumu a vývoje Masarykovy univerzity – Proof of Concept.

14. 9. 2021

CTT MU dnes vyhlašuje 6. výzvu k předkládání projektových návrhů na řešení Dílčích projektů Proof of Concept v rámci programu TA ČR GAMA 2. Z důvodu ukončení projektu v roce 2022, ze kterého jsou Dílčí projekty na MU financovány, došlo ke snížení maximální doby realizace Dílčích projektů i jejich finanční podpory.

Cílem výzvy je zhodnotit a ověřit předpokládaný aplikační potenciál již dosažených výsledků výzkumu a vývoje na Masarykově univerzitě prostřednictvím Dílčích projektů, které budou na základě této výzvy realizovány.

Délka trvání podpořených Dílčích projektů je v rozmezí 6–11 měsíců.

Maximální výše podpory jednoho Dílčího projektu je 800 000 Kč.

Sběr žádostí prostřednictvím ISEP MU: 14. 9. 2021 - 15. 10. 2021

Podrobné informace k výzvě jsou k dispozici na dokumentovém serveru CTT