Zveme vás na XXVI. Biologické dny

Srdečně vás zveme na XXVI. Biologické dny, letos s podtitulem Podivuhodný svět informačních molekul: od bioinformatiky po biomedicínu.

25. 8. 2023

Konference a k ní připojený morfologický workshop pořádá Česko-slovenská bioloická společnost a bude probíhat v prostorách Univerzitního kampusu Bohunice ve dnech 7. - 8. září 2023.

Akce XXVI. Biologické dny Podivuhodný svět informačních molekul: od bioinformatiky po biomedicínu nabízí sekce Nekódující molekuly RNA, Nové biotechnologie, Umělá inteligence a datová věda v biomedicíně, Bioinformatika a biomedicína a také soutěžní PhD sekci, kde témata nejsou omezená.

Součástí mezinárodní akce je také Babákova přednáška, ocenění nejvýznamějších vědců v oboru a v neposlední řadě také studentská sekce spojená s cenou za nejlepší přednášku a poster.

On-line registrace probíhá do 3. září na tomto odkazu. Pro pregraduální studenty je účast zdarma, pro studenty doktorských studijních programů pak za 500 Kč.