Den otevřených dveří 2023

Dny otevřených dveří PřF proběhly v sobotu 21. 1. a v úterý 24. 1., a to jak v prostorách na Kotlářské, tak v univerzitním kampusu v Bohunicích. Pro uchazeče byly připraveny přednášky, stánky i exkurze na pracoviště.

31. 1. 2023

Náš ústav garantuje dva bakalářské programy. Garantem profesně orientovaného programu Lékařská genetika a molekulární diagnostika je doc. Kuglík, garantkou akademicky směrovaného programu Experimentální a molekulární biologie je prof. Veselská. Oba garanti prezentovali programy formou přednášek, zejména v dopoledních blocích byly přednáškové místnosti zaplněné do posledních míst. V sobotu přišlo do kampusu dle odhadů 420 uchazečů, v úterý pak dalších 195. Mladí studenti byli navíc nezřídka doprovázeni rodiči.

Program Experimentální a molekulární biologie je dále už od prvního ročníku členěn do specializací, které si uchazeči volí již v přihláškách. Proto jsme v koridoru kampusu připravili stánky všech šesti specializací tak, aby si uchazeči udělali lepší představu o tom, kterými tématy se zabýváme. Některá oddělení pak nabízela také exkurze na pracoviště.

 


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info